Maandag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 16:00 uur Rock Garden non-stop samengesteld door Hans Hulswit
 16:00 – 19:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 19:00 – 21:00 uur Flashback met Frans Klijn en Peter van Leijden
 21:00 – 22:00 uur Fred en JW met zijn twee met Fred Busman en Jan-Willem Huisman
 22:00 – 23:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 23:00 – 24:00 uur De late avond
 Dinsdag
  00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
  07:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 16:00 uur Rock Garden non-stop samengesteld door Hans Hulswit
 16:00 – 18:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 18:00 – 19:00 uur Papendrecht Actueel met Peter Weeting, Cora Vastenouw en Hans Hulswit
 19:00 – 21:00 uur Muziekmuseum gemaakt door Gert-Jan de Vries
 21:00 – 22:00 uur IndieRob met Robin Lommerde
 22:00 – 23:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 23:00 – 24:00 uur De late avond
 woensdag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 16:00 uur Rock Garden Live met Hans Hulswit
 16:00 – 19:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 19:00 – 21:00 uur Happy Days met Gert van Gorkum
 21:00 – 23:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 23:00 – 24:00 uur De late avond
 Donderdag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 16:00 uur Rock Garden non-stop samengesteld door Hans Hulswit
 16:00 – 18:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 18:00 – 19:00 uur Papendrecht Actueel (herhaling van dinsdag)
 19:00 – 20:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 20:00 – 22:00 uur Via Cultura: kunst- en cultuurprogramma vanaf verschillende locaties
 22:00 – 23:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 23:00 – 24:00 uur De late avond
Vrijdag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 16:00 uur Rock Garden non-stop samengesteld door Hans Hulswit
 16:00 – 19:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 19:00 – 21:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 21:00 – 23:00 uur Basic Beats met Paul Henderson en Ronnie van Muylwijk
 23:00 – 24:00 uur De late avond
Zaterdag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 09:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 09:00 – 10:00 uur Papendrecht Actueel (herhaling van dinsdag)
 10:00 – 12:00 uur Sterren.NL Top20
 12:00 – 14:00 uur DZM Show met Ferdinand de Coninck en Mark van der Boor
 14:00 – 18:00 uur Drechtsport
 18:00 – 20:00 uur Via Cultura: kunst- en cultuurprogramma (herhaling van donderdag)
 20:00 – 22:00 uur Basic Beats met Paul Henderson en Ronnie van Muylwijk (herhaling van vrijdag)
 22:00 – 24:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 Zondag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 08:00 – 10:00 uur Papendrecht Klassiek non-stop samengesteld door Hans Hulswit
 10:00 – 12:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 12:00 – 14:00 uur Wij houden het Hollands met Rob de Leeuw
 14:00 – 16:00 uur Crossroads (Country) met Kees de Haan
 16:00 – 18:00 uur Back to the Roots met Erik Vastenouw en Sandra Zeegers
 18:00 – 20:00 uur Flink op zondag met Wim Flink en Emy Kruik
 20:00 – 21:00 uur Bluezy met Nico Bravenboer
 21:00 – 24:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht