Door ontwikkelingen i.v.m. met de coronacrisis kan het programmaschema gewijzigd worden.
 Maandag
  00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
  07:00 – 10:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
  10:00 – 12:00 uur Studio De Witt met Ben Corino (herhaling van zaterdag)
 12:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 17:00 uur Rock Garden samengesteld door Hans Hulswit
 17:00 – 19:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 19:00 – 21:00 uur Flashback met Frans Klijn en Peter van Leijden
 21:00 – 22:00 uur Fred en JW met Fred Busman en Jan-Willem Huisman
 22:00 – 23:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 23:00 – 24:00 uur De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid
 Dinsdag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 10:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
10:00 – 12:00 uur Muziekmuseum met Gert-Jan de Vries (herhaling van donderdag)
12:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 17:00 uur Rock Garden samengesteld door Hans Hulswit
 17:00 – 19:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 19:00 – 20:00 uur Trots op Papendrecht met Cora Vastenouw
 20:00 – 22:00 uur Praatpaal Papendrecht met René van Engelen, Peter de Liefde en Gerrit de Ruiter
 22:00 – 23:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 23:00 – 24:00 uur De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid
 woensdag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 11:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
11:00 – 12:00 uur Trots op Papendrecht met Cora Vastenouw (herhaling van dinsdag)
12:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 17:00 uur Rock Garden Live met Hans Hulswit (éénmaal per maand tot 16:00 uur)
 16:00 – 18:00 uur Eénmaal per maand: So What! met Ben Korzelius en Berny Manspeaker: volgende uitzending: 21-10-2020
 17:00 –  19:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 19:00 – 21:00 uur Happy Days met Gert van Gorkum
 21:00 – 23:00 uur Silhouet met Koos van Wijngaarden
 23:00 – 24:00 uur De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid
 Donderdag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 10:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 10:00 – 12:00 uur Praatpaal Papendrecht met René van Engelen, Peter de Liefde en Gerrit de Ruiter
 12:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 16:00 uur Rock Garden samengesteld door Hans Hulswit
 16:00 – 18:00 uur Muziekmuseum met Gert-Jan de Vries
 18:00 – 20:00  uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 20:00 – 23:00 uur Via Cultura live vanuit Dordtyart
 23:00 – 24:00 uur De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid
Vrijdag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 09:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
09:00 – 10:00 uur Via Cultura Weekend Magazine live vanuit Dordtyart
 10:00 – 12:00 uur Wij houden het Hollands met Rob de Leeuw (herhaling van zondag)
 12:00 – 15:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 15:00 – 17:00 uur Rock Garden samengesteld door Hans Hulswit
 16:00 – 19:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 19:00 – 21:00 uur Dreadlocks in Moonlight: reggae met Ras Lennard
 21:00 – 23:00 uur Basic Beats met Paul Henderson en Ronnie van Muylwijk
 23:00 – 24:00 uur De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid
Zaterdag
 00:00 – 07:00 uur Nachtvlucht 105
 07:00 – 10:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 10:00 – 12:00 uur Studio De Witt met Ben Corino live vanuit de studio van RTV Dordrecht
 12:00 – 14:00 uur DZM Show met Ferdinand de Coninck en Mark van der Boor
 14:00 – 16:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 16:00 – 21:00 uur Bram en Jurgen: regionaal muzikaal talent live vanuit de ATOS studio
 21:00 – 23:00 uur Basic Beats met Paul Henderson en Ronnie van Muylwijk (herhaling van vrijdag)
 23:00 – 24:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 Zondag
 00:00 – 08:00 uur Nachtvlucht 105
 08:00 – 10:00 uur Papendrecht Klassiek samengesteld door Hans Hulswit
 10:00 – 12:00 uur Non-stop muziek voor Papendrecht
 12:00 – 14:00 uur Wij houden het Hollands met Rob de Leeuw
 14:00 – 16:00 uur Crossroads: country met Kees de Haan
 16:00 – 18:00 uur Back To The Roots met Erik Vastenouw, Sandra Zeegers en weerman Sebastiaan van Herk
 18:00 – 20:00 uur Flink op zondag met Wim Flink en Emy Kruik
 20:00 – 21:00 uur Bluezy met Nico Bravenboer, opgenomen in de studio van RTV Ridderkerk
 21:00 – 24:00 uur Stafford’s World met Mark Stafford