Sport

Uitslag Sportgala 2019

By 14 februari 2019 februari 16th, 2019 No Comments

PAPENDRECHT – Tijdens het Sportgala 2019 zijn woensdagavond de winnaars van de sportverkiezingen 2018 bekend geworden. Alle gasten kwamen op de sound van een heartbeat geproduceerd door ‘House of Drums’de zaal van theater de Willem binnen.

Nadat ook het college van B&W en de genomineerden welkom waren geheten door de speaker Peter Michielse werd allereerst Piet Kaptein op eervolle wijze herdacht.

De hele avond werden de filmpjes en officiële handelingen en uitreikingen omlijst door de klanken van House of Drums en veel ander entertainment zoals freestyle voetbal, een saxofonist, Excelsior steelband, Bounce en een ballonact.

Met een groot dankwoord voor een goed gevuld programma en een mooie avond die uitstekende georganiseerd was door de Stichting Sportgala Papendrecht en de inzet van de vele onmisbare vrijwilligers. Na afloop er werd door alle aanwezigen nog lang gedanst en gefeest in de zaal en foyer …..

De prijswinnaars:
*** categorie Sporttalent 2018 uitgereikt door Laurens Leeuwenhoek:
1 Roberto den Hertog, tafeltennis
2 Hélène Borsje, turnen
3 Colin Standaart, tennis

*** certificaten voor alle aangedragen Sportvrijwilligers uitgereikt door burgemeester Aart-Jan Moerkerke als ambassadeur voor vrijwilligers:
– Facility Team van vv Drechtstreek
– Suzanne Geijsel, Budo Sport Lahey
– Wendy van der Graaf, DES’72
– Marc de Groen, vv Papendrecht
– Moos Markesteijn, Tafeltennisvereniging Papendrecht
– Erica Muller, zwemvereniging De Geul
– Jo Pattinama, vv Papendrecht
– Rie van Tilburg, zwemvereniging De Geul

*** categorie Sportvrouw 2018 uitgereikt door Klaas Toes (handbalvereniging Des 72):​
1 Roos Blokhuis, atletiek
2 Zoë Lichteveld, ritmische gymnastiek
3 Isa van Swieten, schaatsen (kunstrijden)

*** categorie Sporttalent Ploeg 2018 uitgereikt door de voorzitter van het bestuur Sportgala Papendrecht Eimerd vd Griend:
1 Mirjam Vroegindeweij en Emily Hendrikse, ritmische gymnastiek (duo)
2 PKC/SWKGroep B1, korfbal
3 vv Drechtstreek JO11-1, voetbal

*** categorie Sportman 2018 uitgereikt door Steven Wierckx voorzitter vv Drechtstreek:
1 Lucas Janssen, wielrennen
2 Bart van Nunen, atletiek

*** categorie Sportploeg 2018 uitgereikt door wethouder sport Pieter Paans:
1 PKC/SWKGroep 1, korfbal
2 vv Papendrecht 2 (zaterdag), voetbal
3 vv Papendrecht JO17-1, voetbal

Beelden van de geslaagde sportavond volgen op korte termijn ook via website, tv en kabelkrant van RTV Papendrecht.