Nieuwe besmettingen in Papendrecht

0
599

PAPENDRECHT – Het aantal coronabesmettingen in Papendrecht is op 2 februari gestegen met 8 gevallen (gisteren 7). In totaal zijn er nu 2007 coronabesmettingen bekend in Papendrecht. Er waren geen aan Covid-19 gerelateerde sterfgevallen. Het totaal aantal aan Covid-19 gerelateerde sterfgevallen in Papendrecht bedraagt nu 32.

Het aantal positief geteste personen per 100.000 was in Papendrecht 24,9 (gisteren 21,8). In de veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid was dat getal 31,1 (gisteren 23,5) en voor heel Nederland 20,6 (gisteren 18,8). De signaalwaarde voor dit getal is 7.

Het aantal gevaccineerde personen in Nederland bedroeg 375.908 (gisteren 346.790). Hierbij vermeldt de overheid dat het werkelijke aantal gezette prikken hoger is, omdat het soms even duurt voordat een vaccinatie gemeld wordt.

Gedurende de komende zes weken verwacht Nederland 1.302.750 goedgekeurde vaccins te krijgen. Elke week ontvangt Nederland een deel van de vaccins. Mensen hebben twee prikken nodig voor een volledige vaccinatie.

Bron: Rijksoverheid.nl