Nieuwe besmettingen in Papendrecht

0
778

PAPENDRECHT – Het aantal coronabesmettingen in Papendrecht is op 27 november gestegen met 3 gevallen (gisteren 11). In totaal zijn er nu 1059 coronabesmettingen bekend in Papendrecht. Er waren geen nieuwe ziekenhuisopnamen. Er waren geen aan Covid-19 gerelateerd sterfgevallen. Het totaal aantal aan Covid-19 gerelateerde sterfgevallen in Papendrecht bedraagt nu 17.

Het aantal positief geteste personen per 100.000 was in Papendrecht 9,3 (gisteren 34,2). In de veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid was dat getal 30,5 (gisteren 32,6) en voor heel Nederland 33,3 (gisteren 25,9). De signaalwaarde voor dit getal is 7.

Een signaalwaarde is een soort ‘alarmbel’ die door het ministerie van VWS wordt vastgesteld. Die alarmbellen kunnen afgaan als er veel mensen tegelijkertijd ziek worden, in het ziekenhuis worden opgenomen, of positief getest worden. Zo is berekend dat als er langdurig meer dan 40 mensen per dag in het ziekenhuis worden opgenomen, de zorg al snel overbelast kan raken.

Bron: Rijksoverheid.nl