112-Nieuws: Dordtenaar overlijdt in Zeeland en meer…

0
323
De locatie aan het Veerse meer waar het deze ochtend mis ging ©Google Streetview

Door Trevyn van Houwelingen
Op het Zeeuwse eiland Noord-Beveland is maandagmorgen een 65-jarige Dordtenaar met zijn auto in het water terecht gekomen. Hij kwam daarbij te overlijden. Eerder dit weekend ging het in Dordrecht ook al twee keer (bijna) mis.

Dordtse man (65) overleden in Zeeland
Een 65-jarige inwoner van Dordrecht is maandagmorgen overleden nadat hij met zijn auto te water raakte in Zeeland. Een woordvoerder van de politie laat weten dat zij rond 9:30 uur een melding binnen kregen voor een voertuig te water bij de N57, vlakbij het Zeeuwse dorp Kamperland in de gemeente Noord-Beveland, iets ten noorden van Middelburg.

Vanwege de aard van het ongeval kwamen naast de politie en brandweer ook het KNRM en duikers ter plaatse. Ook werd een traumahelikopter ingeschakeld, maar de hulp mocht niet baten. De man werd met auto en al uit het water getakeld. Hij zat alleen in het voertuig.

Auto belandt in sloot Amstelwijck
Op zondagavond is een auto in een sloot beland in de wijk Amstelwijck in Dordrecht. Het ongeluk gebeurde rond 20:00 uur aan de Laan van Nieuw Groenhove, toen de bestuurder de weg op kwam rijden vanaf de Copernicusweg. In de bocht verloor de automobilist de macht over het stuur.

De bestuurder is volgens lokale media niet gewond geraakt en kon zelf uit zijn auto komen. Door ambulancepersoneel is hij nagekeken, maar vervoer naar het ziekenhuis was niet nodig. Een berger heeft het voertuig uit het water gehaald. Hoe de auto in het water kon belanden, is onbekend.

Automobilist wijkt uit en komt met schrik vrij
Een automobilist is op een haar na bij de Zuiderbegraafplaats in de Dordtse wijk Dubbeldam in het water van een nabijgelegen vijver beland. Dat gebeurde op zaterdagochtend. De automobilist moest uitwijken voor een andere auto en kwam vast te zitten op het bruggetje bij de ingang van de begraafplaats.

Ten minste één wiel kwam van de brug af, de brandweer en een bergbedrijf moesten ter plaatse komen om de auto weer op de weg te krijgen. Er was geen schade aan het voertuig. Opvallend genoeg kwam er vorig jaar ook al een auto vast te zitten op dezelfde locatie. Toen ging het om een monteur van Stedin die probeerde te keren.

Auto in de sloot bij Oud-Alblas
Een auto is einde middag in het water terecht gekomen aan de Zijdeweg tussen Oud-Alblas en Nieuw-Lekkerland. De inzittende is met hulp van omstanders uit het voertuig geraakt en is niet gewond.

Hoe de auto in de sloot is beland, is niet bekend. Een takelvoertuig is ingezet om het voertuig uit het water te halen.

Kijk ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u