22.6 C
Papendrecht
dinsdag 25 juni 2024

Programmering Papendrecht FM 105.0 MHz.

Papendrecht FM

Maandag

00:00 – 07:00    Nachtvlucht 105
07:00 – 10:00    Papendrecht Continu
10:00 – 12:00    Studio De Witt met Ben Corino (herhaling)
12:00 – 19:00    Papendrecht Continu
19:00 – 21:00    Flashback met Peter van Leijden
21:00 – 22:00    Fred en JW met Fred Busman en Jan-Willem Huisman
22:00 – 23:00    Triple-Play met Kees de Haan
23:00 – 24:00    De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Dinsdag

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 19:00   Papendrecht Continu
19:00 – 20:00   Trots op Papendrecht met Cora Vastenouw
20:00 – 22:00   Praatpaal Papendrecht met René van Engelen, Gerrit de Ruiter, Peter de Liefde en Hans Hulswit
22:00 – 23:00   Jazz ’n Easy met Fodor Vogel
23:00 – 24:00   De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Woensdag

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 10:00   Papendrecht Continu
10:00 – 11:00   Mens Durf te Leven: kleinkunst met Peter de Liefde en Hans Hulswit (herhaling)
11:00 – 12:00   Trots op Papendrecht met Cora Vastenouw (herhaling)
12:00 – 16:00   Papendrecht Continu
16:00 – 17:00   Swingende Hitmiddag met Theo van Gameren
17:00 – 19:00   Bram & Rolf met Bram de Waard en Rolf Heinrich
19:00 – 21:00   Rock Garden met Linda van der Zwaan
21:00 – 23:00   Silhouet met Koos van Wijngaarden
23:00 – 24:00   De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Donderdag

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 10:00   Papendrecht Continu
10:00 – 12:00   Praatpaal Papendrecht (herhaling)
12:00 – 19:00   Papendrecht Continu
19:00 – 20:00   Mens Durf te Leven: kleinkunst met Peter de Liefde en Linda van der Zwaan
20:00 – 22:00   Via Cultura met verschillende presentatoren
22:00 – 23:00   Uurtje Max met Max Oosterwijk
23:00 – 24:00   De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Vrijdag

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 10:00   Papendrecht Continu
10:00 – 12:00   Wij Houden Het Hollands met Rob de Leeuw (herhaling)
12:00 – 15:00   Papendrecht Continu
15:00 – 17:00   DZM Show met Ferdinand de Coninck en Mark van der Boor
17:00 – 21:00   Papendrecht Continu
21:00 – 23:00   Basic Beats met Paul Henderson
23:00 – 24:00   Energy of Trance met Bastiaan van Hooij

Zaterdag

00:00 – 01:00   TNT met Bob Westra, Jacques vd Linden en Jan vd Berg
01:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 09:00   Papendrecht Continu
09:00 – 12:00   Studio De Witt met Ben Corino
12:00 – 14:00   Zaterdagmiddag Live! met verschillende presentatoren
14:00 – 18:00   Papendrecht Continu
18:00 – 20:00   Vynil Saturday met Bas van Herk
20:00 – 22:00   STYLZ met Norman van Krimpen
22:00 – 24:00   The Beat Company met Roy Scherpenzeel

Zondag

00:00 – 02:00   Basic Beats met Paul Henderson (herhaling)
02:00 – 08:00   Nachtvlucht 105
08:00 – 10:00   Papendrecht Continu
10:00 – 12:00   Gospel Magazine met Theo Boer
12:00 – 14:00   Wij houden het Hollands met Rob de Leeuw
14:00 – 16:00   Papendrecht Continu
16:00 – 18:00   Back to the Roots met Erik Vastenouw, Sandra Zeegers en weerman Sebastiaan van Herk
18:00 – 19:00   Papendrecht Continu
19:00 – 20:00   Between the Lines met Dennis Smit
20:00 – 21:00   Club Live met Tony Bierhaus
21:00 – 23:00   Sound(&)Tracks met Koos van Wijngaarden
23:00 – 24:00   De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Programma gemist?

Beluister het terug