6.4 C
Papendrecht
maandag 01 maart 2021

Vanaf 23 januari worden er na 20:00 uur geen live programma's uitgezonden vanuit de studio.

Papendrecht FM

Maandag Geen live uitzending na 21:00 uur

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 10:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
10:00 – 12:00   Studio De Witt met Ben Corino (herhaling van zaterdag)
12:00 – 15:00    Non-stop muziek voor Papendrecht
15:00 – 17:00    Rock Garden samengesteld door Hans Hulswit
17:00 – 19:00    Non-stop muziek voor Papendrecht
19:00 – 21:00    Flashback met Frans Klijn en Peter van Leijden
21:00 – 22:00    Fred en JW met Fred Busman en Jan-Willem Huisman
22:00 – 23:00    Triple-Play met Kees de Haan
23:00 – 24:00    De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Woensdag Geen live uitzending na 20:00 uur

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 10:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
10:00 – 11:00   Mens durf te leven: kleinkunst met Peter de Liefde en Hans Hulswit (herhaling van dinsdag)
11:00 – 12:00   Trots op Papendrecht met Cora Vastenouw (herhaling van dinsdag)
12:00 – 15:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
15:00 – 17:00  Rock Garden Live met Hans Hulswit (éénmaal per maand tot 16:00 uur)
16:00 – 18:00   Eénmaal per maand: So What! met Ben Korzelius en Ronald Roël: volgende uitzending op 3 maart
17:00 – 19:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
19:00 – 21:00   Happy Days met Gert van Gorkum
21:00 – 23:00   Silhouet met Koos van Wijngaarden
23:00 – 24:00   De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Vrijdag Geen live uitzending na 20:00 uur

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 09:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
09:00 – 10:00   Via Cultura Weekend Magazine live vanuit Dordtyart
10:00 – 12:00   Wij houden het Hollands met Rob de Leeuw (herhaling van zondag)
12:00 – 15:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
15:00 – 17:00   Rock Garden samengesteld door Hans Hulswit
16:00 – 18:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
18:00 – 20:00   Dreadlocks in Moonlight: reggae met Ras Lennard
20:00 – 21:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
21:00 – 23:00   Basic Beats met Paul Henderson en Ronnie van Muylwijk
23:00 – 24:00   De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Zondag Geen live uitzending na 20:00 uur

00:00 – 08:00   Nachtvlucht 105
08:00 – 10:00   Papendrecht Klassiek samengesteld door Hans Hulswit
10:00 – 12:00  Gospel Magazine met Theo Boer 
12:00 – 14:00   Wij houden het Hollands met Rob de Leeuw
14:00 – 16:00   Crossroads: country met Kees de Haan
16:00 – 18:00   Back To The Roots met Erik Vastenouw, Sandra Zeegers en weerman Sebastiaan van Herk
18:00 – 20:00   Flink op zondag met Wim Flink en Emy Kruik
20:00 – 21:00   Bluezy met Nico Bravenboer
21:00 – 24:00   Stafford’s World met Mark Stafford

Dinsdag Geen live uitzending na 20:00 uur

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 10:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
10:00 – 12:00   Muziekmuseum met Gert-Jan de Vries
(herhaling van donderdag)
12:00 – 15:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
15:00 – 17:00   Rock Garden samengesteld door Hans Hulswit
17:00 – 19:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
19:00 – 20:00   Trots op Papendrecht met Cora Vastenouw
20:00 – 22:00   Praatpaal Papendrecht met René van Engelen,
Peter de Liefde en Gerrit de Ruiter
22:00 – 23:00   Mens durf te leven: kleinkunst met Peter de Liefde
en Hans Hulswit
23:00 – 24:00   De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Donderdag

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 10:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
10:00 – 12:00   Praatpaal Papendrecht met René van Engelen, Peter de Liefde en Gerrit de Ruiter
12:00 – 15:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
15:00 – 16:00   Rock Garden samengesteld door Hans Hulswit
16:00 – 18:00   Muziekmuseum met Gert-Jan de Vries
18:00 – 20:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
20:00 – 23:00   Via Cultura live vanuit Dordtyart
23:00 – 24:00   De late avond: de dagsluiter voor Zuid-Holland Zuid

Zaterdag Geen live uitzending na 20:00 uur

00:00 – 07:00   Nachtvlucht 105
07:00 – 10:00   Non-stop muziek voor Papendrecht
10:00 – 12:00   Studio De Witt met Ben Corino
12:00 – 14:00   DZM Show met Ferdinand de Coninck en Mark van der Boor
14:00 – 16:00   Met Open Oren met Robin van der Graaf
16:00 – 21:00   Bram en Jurgen: regionaal muzikaal talent
21:00 – 23:00   Basic Beats met Paul Henderson en Ronnie van Muylwijk (herhaling van vrijdag)
23:00 – 24:00   Non-stop muziek voor Papendrecht

Programma gemist?

Beluister het terug