
Deze zaterdag brengt Studio De Witt een spraakmakende uitzending vol historie, cultuur en politieke actualiteit. Presentator Ben Corino gidst luisteraars van 10.00 tot 13.00 uur door een rijk gevuld programma dat het wel en wee behandelt van Dordrecht en de rest van de regio.
Hoofdgast: organisatoren van de Rode Lijn
In het uur van de hoofdgast van 11 tot 12 uur ontvangt Corino over de demonstratie die zondag in Dordrecht zal plaats vinden. Het is een signaal tegen het demissionair kabinet – Schoof om nu actie te ondernemen met betrekking tot de oorlogsmisdaden van Israël in de Gazastrook.
Actualiteiten die dichtbij komen
Zo besteden we aandacht protestblokkade bij Fokker in Papendrecht, praten we over de Wantij Run, belichten we Buitenkunstwerken in Dordrecht en is er het laatste nieuws over FC Dordrecht met Corrado Francke. Aan het slot van het uur komt de Dichter van Dienst aan het woord.
De Politieke Stamtafel: politiek met impact
Rond de Politieke Stamtafel schuiven gasten aan voor scherpe gesprekken over actuele politieke kwesties. Onderwerp van gesprek is de beslissing die de Dordtse gemeenteraad dinsdag zal nemen over het Maasterras. Politici, bewoners van het woonwagenkamp, een jurist en de adviseur van bewoners van Weeskinderendijk laten hun licht schijnen over dit heikele onderwerp.
Studio de Witt is zaterdag live te volgen tussen 10 en 13 uur op Drechtstad FM 97.5 en 105.0. Maandagmorgen tussen 10 en 12 uur wordt Studio De Witt herhaald op Drechtstad FM 97.5 en 105.0 en maandagmiddag van 17 tot 19 uur bij ATOS Radio 106.1.
Studio De Witt – waar het verleden spreekt, het heden schuurt en de streek vooruitkijkt.