Bestuurder bekneld na aanrijding, A15 tot na avondspits dicht

0
15
Foto Rijkswaterstaat

Op de A15 bij Gorinchem is donderdagmiddag een ongeluk gebeurd met een vrachtwagen en een bakwagen. De bestuurder van de bakwagen raakte daarbij bekneld en is met spoed naar het ziekenhuis gebracht. De weg is vanwege politieonderzoek nog lang dicht

Het ongeluk gebeurde rond 14:00 uur. Meerdere hulpdiensten hebben geholpen bij het ongeluk, waaronder een traumahelikopter.

De bestuurder van de vrachtwagen is ongedeerd gebleven. Zijn collega in de bakwagen kwam er een stuk slechter vanaf. De man raakte bekneld in de cabine van zijn wagen. Hij is door de brandweer uit het voertuig gehaald. Het slachtoffer is daarna met een spoedtransport naar het ziekenhuis gebracht. Hoe het ongeluk kon gebeuren, is niet bekend. De politie doet onderzoek.

Weg dicht
De parallelrijbaan van de A15 vanuit Rotterdam tussen knooppunt Gorinchem en afrit Arkel is dicht. Weggebruikers kunnen de linker parallelrijbaan gebruiken. Wanneer de weg weer wordt vrijgegeven, is niet bekend.

Door het ongeluk kan verkeer vanaf de A27 niet richting het oosten. “We verwachten dat dit tot na de spits gaat duren”, zegt Rijkswaterstaat daarover.

Dit is een verhaal van onze mediapartner Rijnmond.