Spuiboulevard nacht afgesloten, verkeer wordt omgeleid

0
5
De Spuiboulevard met het nieuwe Dordthuis.

Door Megan de Groot
Er vinden woensdagnacht van 20.00 tot donderdag 05.00 uur werkzaamheden plaats op de Spuiboulevard in Dordrecht. De weg zal in die periode afgesloten zijn voor verkeer. De middenberm van de straat moet geasfalteerd worden voor een tijdelijke extra rijbaan voor auto’s en fietsers. Vanaf vrijdag zal de nieuwe rijbaan in gebruik zijn.

Ook wordt er gewerkt aan een hogedrukgasleiding bij het nieuwe Dordthuis, meldt de gemeente. De leiding ligt te dicht bij het gebouw en moet verplaatst worden richting de rijbaan. Vanwege de werkzaamheden die ook al plaatsvinden aan de Burgemeester de Raadtsingel, komt er een nieuwe rijbaan bij. Zo blijven er twee rijstroken open. 

De middenberm aan de Spuiboulevard wordt tijdelijk ingeruild voor een nieuwe rijbaan. Dit zal tot het najaar zo blijven. Na de werkzaamheden zal de middenberm niet meer terugkeren. Deze wordt ingeruild voor een busbaan. De extra rijbaan zal pas vrijdag in gebruik zijn. Donderdag kan het verkeer nog van de bestaande rijbaan gebruikmaken. 

Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u