Brug over de Noord even gestremd

0
10
Archieffoto Streekomroep56

De Brug over de Noord tussen Alblasserdam en Hendrik-Ido-Ambacht is vrijdagmiddag ongeveer een uur gestremd geweest. Dat leverde in de directe omgeving vertraging op.

De brug gaat vanwege de renovatie enkel nog wekelijks op vrijdagmiddag open voor de scheepvaart. In de tijd dat de brug dan dicht is voor wegverkeer, worden inspecties uitgevoerd. Volgens een woordvoerder van Rijkswaterstaat was er deze keer meer tijd nodig voor de inspecties, waardoor de brug langer gestremd was dan gebruikelijk.

Uit die inspecties zijn geen bijzonderheden naar voren gekomen, meldt Rijkswaterstaat. Door de stremming konden buslijnen 489 en 491 ongeveer een uur lang niet stoppen bij de nabijgelegen haltes Oostendam in Ridderkerk en Rijksweg N915 in Alblasserdam, meldt Qbuzz. Inmiddels is de brug weer open. 

Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u