
In het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM gaat presentator Ben Corino zaterdagochtend in gesprek met voormalig gemeenteraadslid Kitty Kruger.
Kruger nam eerder dit jaar afscheid van de Dordtse politiek, maar deed en doet nog veel meer dan dat. Zo is zij voorzitter van het platform Vrouwen kunnen Alles, zet ze zich in tegen de PFAS-vervuiling en speelde onlangs nog een rol in het theaterstuk PFASFOREVER.
In het actualiteitenuur is er onder meer aandacht voor de herdenkingsbijeenkomst van Stichting Indisch Dordrecht. Die organiseert jaarlijks op 15 augustus het officiële einde van de Tweede Wereldoorlog in voormalig Nederland-Indië met een bijeenkomst op begraafplaats Essenhof. Ook wordt al vooruitgeblikt op de herdenking van de moord op de gebroeders De Witt, komende donderdag.
Dat en meer is zaterdagochtend tussen 10.00 uur en 12.00 uur te horen in Studio De Witt op Drechtstad FM. Het programma wordt uitgezonden op 95.7 en 105 FM en via DAB.
Wie de live-uitzending mist, krijgt later nog meerdere kansen om het programma terug te luisteren. De herhaling is iedere maandagochtend te horen op Drechtstad FM tussen 10.00 en 12.00 uur. Daarnaast zendt ATOS Radio het programma maandagmiddag uit vanaf 17.00 uur via 106.1 FM en DAB.
Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u
Volg ons via Bluesky.
