Moeder springt met baby van balkon om te ontsnappen aan mishandeling: man opgepakt

0
4
Ter illustratie, archieffoto Politie Dordrecht

De politie heeft zondagavond in Ridderkerk iemand aangehouden voor het mishandelen van een vrouw in een flatwoning. Die sprong met haar baby in paniek vanaf het balkon naar beneden. Een speciaal team van de politie wist de 35-jarige man in de buurt van de woning te arresteren, meldt Rijnmond.

De man mishandelde een vrouw en haar baby in een woning op de eerste verdieping van een flatgebouw aan de Burgemeester de Gaay Fortmanstraat in Ridderkerk. Om aan de man te ontsnappen, sprong de vrouw met haar kind naar beneden. De val van de twee werd gebroken door de struiken onder de woning. Ze zijn voor controle naar het ziekenhuis gebracht.

De politie kreeg bij de aanhouding van de verdachte hulp van een speciaal getrainde eenheid. Deze gemaskerde en stevig bewapende politiemensen wisten de 35-jarige Rotterdammer in de omgeving van de woning op te pakken.

Dit is een artikel van onze mediapartner Rijnmond.

Volg ons via Bluesky: https://bsky.app/profile/rtvp.bsky.social

Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u