Smart Delta Drechtsteden verhuist naar Dordthuis

0
8
De Spuiboulevard met het nieuwe Dordthuis.

Smart Delta Drechtsteden heeft zijn intrek genomen in het Dordthuis aan de Spuiboulevard in Dordrecht. De eerste werkplekken zijn ingericht en de verhuisdozen uitgepakt. Aan het gebouw wordt nog gewerkt aan de laatste afwerking.

Het Dordthuis opent op 23 november officieel de deuren voor het publiek. Naast Smart Delta Drechtsteden vestigen ook de gemeente Dordrecht, Sociale Dienst Drechtsteden, Bibliotheek AanZet, Dordrecht Marketing & Partners en de VVV zich in het gebouw.

Verschillende organisaties onder één dak
Het Dordthuis moet uitgroeien tot een ontmoetingsplek voor inwoners, ondernemers en organisaties uit de regio. Bezoekers kunnen er terecht om zaken te regelen, hulp te krijgen, te leren, te werken of inspiratie op te doen.

Door de verschillende organisaties op één locatie samen te brengen, wil het Dordthuis samenwerking bevorderen en de dienstverlening toegankelijker maken voor inwoners en bezoekers.

Volg ons via Bluesky: https://bsky.app/profile/rtvp.bsky.social

Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u