“Juichend meisje” miniatuurbeeld te koop bij Museum Dorpsbehoud.

0
467
Foto: Hans Hulswit

PAPENDRECHT – Bij de stichting Dorpsbehoud is nu een replica te koop van het beeld “Juichend meisje”, dat op de hoek van de Veerpromenade en en de Weteringsingel staat.

In 2007 werd dit beeld, ook wel ‘Papendrecht 900 jaar’, onthuld door toenmalig burgemeester C.J.M. de Bruin. De onthulling werd daarnaast de officiële openingshandeling voor het vernieuwde Winkelcentrum De Meent.

Foto: aangeleverd

Van het bronzen beeld is door de kunstenares, mevrouw Astrid Koppen, een beperkt aantal replica’s gemaakt. Deze beeldjes zijn 18 cm. hoog, gegoten in een tin legering en daarna gepatineerd, waardoor ze een bronzen uitstraling hebben. Dorpsbehoud mag deze beeldjes verkopen voor € 75,– per stuk. Een deel van die prijs is door mevrouw Koppen beschikbaar gesteld voor Dorpsbehoud.

Wie interesse heeft, moet uiterlijk donderdag 8 december reserveren. Daarna kan men het beeldje op zaterdagmiddag 10 december ophalen tijdens de openingsuren van Museum Dorpsbehoud, van 14 – 16 uur, aan de Veerdam 6.

Reserveren kan via: contact@dorpsbehoudpapendrecht.nl of tel.nr. 078-6150083.