Tweede cultuurmagazine bezorgd

0
458

PAPENDRECHT – Half december is de tweede uitgave van het Papendrechtse magazine over kunst en cultuur huis-aan-huis bezorgd. Hierin laten uiteenlopende organisaties en kunstenaars zien wat ze doen en welke activiteiten ze mogelijk maken in 2022. Het aanbod is zeer divers: van schilderen en acteren tot zingen en dansen. Het magazine is een leuke, kleurrijke manier om u te laten informeren over het mooie aanbod in onze gemeente. In deze editie staat het aanbod tot aan de zomer.

Wethouder Corine Verver is blij met het verschijnen van het cultuurmagazine: “De nieuwe lockdown is een grote
tegenvaller, ook voor de lokale cultuursector. Hopelijk komen er in 2022 betere tijden. Hoe mooi zou het zijn als we na de lockdown weer creatief bezig kunnen gaan met elkaar. Gelukkig hebben veel cultuuraanbieders in onze gemeente al ervaring opgedaan met coronaproof aanbod. Ik roep iedereen op het cultuurmagazine goed te bewaren, want er staat een mooi en veelzijdig aanbod in voor het voorjaar, met voor elk wat wils.”