
Restaurant De Ertepeller heeft ook dit jaar een plaats veroverd in de Top 100 van beste restaurants in Nederland, gepubliceerd door het gerenommeerde culinaire platform Lekker.nl. Dit jaar prijkt De Ertepeller op de 89e plaats, een prestatie waarmee het team erg verguld is.
“Onze creatieve en wereldse keuken, gecombineerd met een vleugje gastronomische luxe, wordt opnieuw erkend en gewaardeerd,” zegt het team van De Ertepeller. “We zijn enorm trots dat we samen deze mijlpaal hebben bereikt, en we willen onze toegewijde medewerkers en trouwe gasten bedanken voor hun steun en vertrouwen. Zonder hen zou dit succes niet mogelijk zijn.”
Restaurant De Ertepeller zet zich in om Papendrecht culinair op de kaart te zetten. Het team zegt te blijven werken aan smaakbelevingen en gastvrijheid.