Marianne Nobel in Studio De Witt

0
232

In Studio De Witt staat presentator Ben Corino uitgebreid stil bij het overlijden deze week van de Dordtse Blueszangeres en Dichter van Dordrecht Marian Nobel. We herhalen de bijzondere uitzending uit 2021 waarin Marian de hoofdgast was.

Verder is er ook aandacht voor actualiteiten, zoals het Life Saving-evenement van de Dordtse Reddingsbrigade, de eerste oplevering van een geschoonde PFAS-moestuin in Sliedrecht en bespreken we het laatste voetbalnieuws rond FC Dordrecht met clubwatcher Corrado Francke.

Studio de Witt is zaterdag live te volgen tussen 9 en 12 uur op Drechtstad FM 97.5 en 105.0. Maandagmorgen tussen 10 en 12 uur wordt Studio De Witt herhaald op Drechtstad FM 97.5 en 105.0 en maandagmiddag van 17 tot 19 uur bij ATOS Radio 106.1.