Meisje (13) beroofd en mishandeld; politie houdt vijf tieners aan, onder wie 12-jarige uit Papendrecht

0
50
Foto: Corrado Francke

De politie heeft vijf minderjarige verdachten aangehouden voor de beroving en mishandeling van een 13-jarig meisje in Hendrik-Ido-Ambacht. Het gebeurde vorige week dinsdag aan het Palmhoevepad in de wijk Sandelingen-Ambacht, waar het slachtoffer door zes meisjes werd opgewacht. De zesde verdachte is nog niet aangehouden.

Volgens de politie trok de groep het meisje op 29 juli rond 14.00 uur van haar fatbike. Ze moest rake klappen incasseren en verschillende spullen afstaan. Het lukte het slachtoffer uiteindelijk om te vluchten en naar de huisarts te gaan. Volgens de politie hebben de verdachten alles gefilmd.

Arrestaties
In de loop van de week konden de vijf verdachten worden opgepakt. Het zijn een 12-jarige uit Papendrecht, een 14-jarige en 15-jarige uit Zwijndrecht en een 14-jarige en 15-jarige uit Hendrik-Ido-Ambacht. Inmiddels zijn zij allemaal op vrije voeten, maar ze blijven nog wel verdachten.

De politie vraagt mensen die beelden van de mishandeling hebben gekregen deze niet verder te verspreiden. “Het is voor slachtoffers vervelend en pijnlijk als zij herinnerd worden aan het incident.”

Deze publicatie verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.