Duik in de wereld van water tijdens de Leven met Waterweek 

0
3

Nederland is een land van water. Maar wat er allemaal achter de schermen gebeurt om dat water schoon, veilig en beschikbaar te houden, blijft vaak onzichtbaar. Tijdens de Leven met Waterweek komt daar verandering in.

Van zaterdag 25 april tot en met vrijdag 8 mei openen op meer dan 80 plekken in Nederland waterorganisaties hun deuren. Ook op locaties waar je normaal niet zomaar binnenkomt. Drinkwaterbedrijf Oasen doet ook mee en organiseert bijzondere activiteiten voor jong en oud.

Kom een kijkje nemen bij zuiveringsstation De Steeg 
In de Leven met Waterweek verwelkomt Oasen bezoekers op één van haar zeven zuiveringsstations in Langerak. Tijdens een rondleiding krijgen bezoekers een uniek kijkje achter de schermen van het drinkwaterproces en ontdekken zij wat er elke dag gebeurt om betrouwbaar en schoon drinkwater te leveren. Oasen verwelkomt bezoekers op een aantal dagen tijdens de Leven met Waterweek. Deelname is gratis, maar aanmelden is wel nodig en kan eenvoudig via www.levenmetwater.nl/week.
 
Zwijndrechtse Waterspelen 
Op donderdag 23 april worden de Zwijndrechtse Waterspelen gehouden bij de Watertoren in Zwijndrecht. Tussen 13:00 en 16:30 uur zijn er verschillende spetterende activiteiten te beleven. Twee monteurs van Oasen staan klaar met de bekende aanboorleiding om bezoekers van een leuke middag te voorzien.

Meer informatie over de Leven met Water-week 
Benieuwd naar wat er nog meer te beleven is? Kijk dan op www.levenmetwater.nl/week voor alle activiteiten.

Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u