Controle van notoire fietsendief leidt tot vondst van bijna 20 gestolen fietsen

0
6

Door Derk Radstake
De politie heeft in Dordrecht een grote hoeveelheid gestolen fietsen teruggevonden. Het ging om achttien stuks en een scooter. Een man, die al bekend stond bij de politie als een notoire fietsendief, is aangehouden.

Toen agenten de verdachte zagen in de nacht van zaterdag op zondag op de Rijksstraatweg gingen alle alarmbellen af, meldt ZHZActueel. De politie besloot hem te controleren.

Uit die controle bleek dat de man een slijptol bij zich had. Met zo’n tol kunnen fietssloten worden geopend.

Geregistreerd als gestolen
Bij een woning aan de Rijksstraatweg werden vervolgens de fietsen en de scooter ontdekt. De scooter en zeven van de fietsen stonden bij de politie geregistreerd als gestolen. Van de overige tweewielers wordt vermoed dat ze ook gestolen zijn.

Inmiddels zijn de gedupeerde eigenaren in kennis gesteld en is de politie op zoek naar de eigenaren van de overige fietsen.

Dit bericht verscheen eerder bij onze mediapartner Rijnmond.

Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u