Ashan Alakhramsing overhandigt boek over leven met epilepsie aan burgemeester

0
3
Foto aangeleverd

Ashan Alakhramsing heeft dinsdag zijn autobiografie Tussen angst en kracht – Geboren met epilepsie overhandigd aan burgemeester Margreet van Driel. In het boek vertelt hij openhartig over zijn leven met epilepsie en de invloed die de aandoening vanaf zijn geboorte op hem heeft gehad.

Alakhramsing schrijft onder meer over onderzoeken, behandelingen en operaties, maar ook over onzekerheid, doorzettingsvermogen en de kracht om ondanks tegenslagen door te gaan.

Met zijn boek wil hij meer begrip creëren voor epilepsie en anderen die met de aandoening leven een hart onder de riem steken. Zijn boodschap is dat er ook in moeilijke situaties kracht te vinden is om steeds weer op te staan.

Burgemeester Van Driel nam het boek persoonlijk in ontvangst. “Het vraagt moed om zo’n persoonlijk verhaal met anderen te delen. Ashan laat zien wat doorzettingsvermogen betekent en helpt tegelijkertijd om meer begrip te creëren voor mensen die leven met epilepsie.”

Ook Alakhramsing benadrukt dat epilepsie slechts één onderdeel van hem is. “Mensen kijken alleen naar mijn beperking, maar zien mijn vaardigheden niet.”

Tussen angst en kracht – Geboren met epilepsie verscheen op 21 augustus bij uitgeverij Boekscout.

Volg ons via Bluesky: https://bsky.app/profile/rtvp.bsky.social

Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u