
Vrijdagmiddag vierden de bewoners van het Westeind een klein feestje. Er was veel tevredenheid over het feit dat de werkzaamheden aan het Westeind nu voltooid zijn. Er was koffie, warme chocomel en er waren oliebollen.
Het is mooi geworden, vonden omwonenden. “Het is nu ook veel rustiger met het verkeer”, voegde een meneer daar aan toe. De mensen waren vooral blij dat het nu klaar is, want er was natuurlijk wel veel overlast in de periode vanaf voorjaar 2024.
Wethouder Arno Jansen kwam ook langs en sprak de aanwezigen toe. Hij was blij dat er veel mensen aanwezig waren. “Het is veiliger geworden en ook makkelijker om te skeeleren”, liet hij weten. “Wat we hier nu hebben gedaan, gaan we ook uitrollen op de Matena en het Oosteind”, kondigde Jansen aan. Tot slot bedankte hij een aantal medewerkers en de bewoners voor hun medewerking. Zij kregen allen applaus.
De nieuwe inrichting van het Westeind maakt duidelijk dat de dijk geen doorgaande weg is. Voetgangers, fietsers en auto’s delen de beperkte ruimte, maar de dijk blijft wel bereikbaar met de auto. De focus ligt op het creëren van een leefgebied voor de bewoners en ruimte voor wandelaars en fietsers.
Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u
